تولید محتوا

جهت درخواست مشاوره تولید محتوا فرم زیر را پر کنید.

چرا به محتوا نیاز داریم؟!

تولید محتوا یک رکن اصلی جهت جذب کاربران است. محتوا در قالب‌های گوناگون بین شما و کاربران ارتباط ایجاد می‌کند. بدون محتوا امکان برقراری ارتباط وجود نخواهد داشت و وسیله‌ای برای انتقال پیام نخواهیم داشت. در دیجیتال مارکتینگ تولید محتوا یک امر ضروری به شمار می‌آید. وجود محتوا این امکان را به شما می‌دهد که پیام خود را به مخاطب برسانید و کسب و کارتان را به سمتی که می خواهید هدایت کنید.

تاثیر محتوا در سئو

امروزه الگوریتم های موتورهای جستجو به سمت رضایت کاربران رفته اند، سایتی می تواند در رتبه های برتر قرار بگیرد که بتواند به نیاز کاربر به خوبی پاسخ دهد. محتوا به سئو بسیار کمک می کند و یک محتوا با کیفیت و سئو شده به راحتی شما را به رتبه می رساند. همچنین یک محتوا با کیفیت در جذب کاربران و تجربه کاربری سایت شما تاثیر دارد. موتورهای جستجو بخصوص گوگل به همیشه مرتبط ترین نتایج را نشان می دهد، محتواهایی را انتخاب می کند که بروز باشند و مناسب با عبارت هایی که کاربر جستجو می کند، مرتبط باشد.

این بدان معناست که یک استراتژی مناسب برای سئو، نیازمند تولید مداوم یک محتوا با کیفیت و سئو شده است. با استفاده از خدمات تولید محتوا ما می توانید یک محتوا سئو شده برای سایت خود داشته باشید و به راحتی کاربران را جذب کنید و رتبه کسب کنید.

تعرفه تولید محتوا

محتوا هسته اصلی سئو را تشکیل می‌دهد و به راحتی می‌تواند به رتبه گرفتن سایت شما کمک کند. هزینه تولیدمحتوا بر اساس کلمه محاسبه می‌شود، در نظر داشته باشید که تمامی محتواهای تولیدشده در تکسافت مطابق با اصول سئو تولید می‌شوند. 

محتواهای سئوشده: مطابق با اصول سئو و به راحتی می‌توانید با یک استراتژی درست و اصولی رتبه بگیرید. هر 500 کلمه 20 هزار تومان محاسبه می‌شود.