هزینه سئو در سال 99
هزینه سئو داخلی :

اولین گام برای بهینه سازی سایت و مهم ترین گام قبل انجام هرگونه فعالیتی برای سئو سایت باید از سئو داخلی سایت مطمعن شد، بنابراین ابتدا به سئو داخلی میپردازیم.

شروع سئو خارجی سایت در سایت هایی که استاندارد سئو داخلی آنها رعایت نشده، تاثیری نخواهد داشت و گاهی اوقات موجب جریمه شدن سایت از طرف گوگل می شود. هنگامی که موارد داخلی سایت به صورت استاندارد بهینه شده باشند، سایت بهتر و راحت تر در گوگل ثبت می شود.

هیچ گونه قیمت ثابتی در سئو وجود ندارد و همچی به وضعیت حال حاضر سایت، حجم و اندازه آن محاسبه‌می شود. به هرحال هزینه پایه سئو داخلی یک میلیون تومان می باشد. (جهت استعلام دقیق هزینه سئو داخلی سایت با ما تماس بگیرید)

برخی از کارهایی که در پروژه سئو داخلی انجام می‌شود :

  • سئو و بهینه سازی عنوان صفحات، کمات کلیدی و متا تگ ها
  • سئو و بهینه سازی هدینگ صفحات(تگ های H1,H2…)
  • بهینه کردن حجم سایت
  • و…

هزینه سئو خارجی :    هزینه سئو خارجی سایت وابسته به بک‌لینک ها، کیفیت بک‌لینک‌ها و میزان فعالیت سایت در شبکه‌های اجتماعی دارد.

هزینه سئو به صورت پروژه‌ای :

بیشترین روشی است که برای سئو سایت ازطرف شرکت های سئو و بهینه سازی سایت صورت می گیرد. تعرفه سئو به صورت پروژه ای بر حسب موارد زیر می باشد:

  • 2,000,000 تا 4,000,000 تومان
  • 4,000,000 تا 6,000,000 تومان
  • 6,000,000 تا 12,000,000 تومان
  • 12,000,000 تا 23,000,000 تومان

پروژه های خاصی نیز وجود دارند که به علت رقابت شدید در کلمه کلیدی مورد نظر، بیش از 23 میلیون تومان برای سئو سایت خود نیاز دارند.

مزایای سئو به صورت پروژه‌ای :  تمامی هزینه ها مشخص است و دیگر نگرانی بابت پرداخت های ماهیانه وجود ندارد.

نتایج کاملاً مشخص است.

هزینه سئو به صورت ماهانه :
معمولا برای پروژه‌های طولانی مدت مورد استقاده قرار‌می‌گیرد، هزینه ماهانه بیش از 1,000,000 تومان محاسبه می‌شود و بستگی به نوع پروژه دارد.
مزایای سئو به صورت پروژه‌ای :      + عدم نیاز فعالیت شما در ارتقا رتبه سایت     + رابطه بهتری بین شرکت سئو و مشتری شکل می گیرد و فرایند سئو به صورت موثرتری انجام می‌شود.

توجه:   مهمترین فاکتور در تعیین هزینه سئو سایت، رقابت در کلمه کلیدی هدف گذاری شده است. هرچه رقابت بیشتر باشد هزینه نیز بالاتر خواهد رفت.

چه تضمینی وجود دارد که به رتبه اول گوگل برسیم؟!
طبق اعلام شرکت گوگل، ارائه تضمین برای رسیدن به رتبه اول گوگل نوعی کلاهبرداری و تقلب محسوب می‌شود. زیرا هیچ اطلاعات دقیقی از الگوریتم های رتبه بندی گوگل و همچنین فعالیت‌های شرکت‌های رقیب وجود ندارد. برخی از شرکت‌ها تنها برای جلب مشتری اقدام به تضمین می‌کنند که کاملاً اشتباه و غیرقانونی است.

جهت مشاوره و آگاهی از هزینه سئو سایت خود با ما تماس بگیرید.