سئو سایت

سئو چیست؟ سئو یک روش پایدار و مناسب است جهت افزایش بازدید و رونق یک سایت است.

SEO مخفف Search Engine Optimization است که در فارسی به آن بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو گفته می شود . هر مدیر وب سایت یکی از اهداف و آرزوهایش این است که سایتی پربازدید داشته باشد . ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم تا سایتی پربازدید و پر رونق داشته باشید . (میتوانید مقاله ” سئوچیست؟ ما را جهت درک بهتر سئو و مزایای آن مطالعه فرمایید)

سئو کلاه سفید یا کلاه سیاه؟!

دیدگاه ما در سئو تکسافت جهت ارائه خدمات سئو به صورت هدفمند و اصولی بر مبنای قوانین گوگل است،به همین جهت فعالیت در زمینه سئو سیاه در شرایط کاری ما نیست و تمامی فعالیت های ما بر اساس سئو سفید صورت می گیرد.

سئو تکسافت چه وبسایت هایی را سئو می کند؟

وبسایت های “گردشگری”  “فروشگاهی”  “شرکتی”  “نیازمندی”  “خبری”  از جمله وبسایت هایی هستند که می توانند از خدمات سئو تکسافت استفاده کنند.

سئو تکسافت برای مشتریان خود چه خدماتی می دهد؟!

خدمات ارائه شده توسط تیم براساس نیاز مشتریان متفاوت است ، برخی از خدمات ارائه شده عبارتند از :

 1. معرفی و ثبت در موتورهای جست و جوی مطرح
 2. انجام روش های جدید و قانونی سئو
 3. انتخاب کلمات کلیدی مناسب
 4. طراحی استراتژی سئو 
 5. تحلیل و آنالیز رقبا
 6. بهینه سازی سرعت بارگذاری سایت
 7. نصب افزونه های سئو
 8. ساخت صفحات اجتماعی
 9. بهینه سازی سایت با کلمه ( هزینه جداگانه )
 10. تهیه محتوا ( هزینه جداگانه )
 11. بهینه سازی سایت مطابق با الگوریتم های گوگل
 12. تبلیغات در گوگل ( هزینه جداگانه )
 13. انجام سایر امورات دیگر،که جزء اسرار کاری تکسافت محسوب می شوند.

توجه کنید!!!

سئو یکی از روش های مهم بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ است که بالاترین نرخ بازگشت سرمایه را ایجاد می کند،به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است .

در واقع هزینه ای که شما بابت سئو انجام می دهید،در کمترین زمان ممکن و با بازدهی بالا بازخواهد گشت و برای مجموعه شما سودآوری ایجاد می کند. (درصورت هدفگذاری صحیح و اصولی)

قبل از ارسال سفارش سئو دقت داشته باشید که:

 1. به دلیل داشتن سایت های مشابه در زمینه های ” طراحی سایت ” ، “دیجیتال مارکتینگ” ، “خرید شارژ” و “خدمات هاست” بهینه سازی سایت ها براساس کلمه با این موضوعات امکان پذیر نیست .
 2. از آنجا که محتوا هسته اصلی سئو را تشکیل می دهد،بهینه سازی سایت هایی که محتویات غیرمفید،کپی و اسپم دارند امکان پذیر نیست.
 3. بهینه سازی سایت های خلاف شئونات اخلاقی و اسلامی امکان پذیر نیست.
 4. بهینه سازی سایت از نظر ساختاری بین 3 هفته تا 3 ما طول خواهد کشید و بستگی به شرایط اولیه سایت و سرعت عمل تیم فنی شما دارد،بنابراین صبور باشید.
 5. هیچ تضمینی برای بهینه ماندن سایت برای همیشه وجود ندارد،ما به صورت کاملا اصولی کار می کنیم و هیچ صدمه ای به سایت نخواهیم زد،در نظر داشته باشید که رتبه بندی سایت ها در گوگل تحت کنترل هیچ شرکت سئو ای در دنیا نیست و این گوگل است که سایت شما را رتبه بندی می کند و الگوریتم های خود را بروز می کند.

در صورتی که با شرایط فوق موافقید،سفارش سئو خود را از برگه تماس باما ارسال فرمایید و یا با ما تماس حاصل فرمایید “09154437413”