سئو سایت

سئو چیست؟ سئو یک روش پایدار و مناسب، جهت افزایش بازدید و رونق یک سایت است.

SEO مخفف Search Engine Optimization است که در فارسی به آن بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو گفته می‌شود. هر مدیر وب سایت یکی از اهداف و آرزوهایش این است که سایتی پربازدید داشته باشد. ما اینجاییم تا به شما کمک کنیم که سایتی پربازدید و پر رونق داشته باشید.

سئو کلاه سفید یا کلاه سیاه؟

دیدگاه ما در سئو تکسافت جهت ارائه خدمات سئو به صورت هدفمند و اصولی بر مبنا قوانین گوگل است، به همین جهت فعالیت در زمینه سئو سیاه در شرایط کاری ما نیست و تمامی فعالیت‌های ما بر اساس سئو کلاه سفید صورت می‌گیرد.

تکسافت چه وبسایت‌هایی را سئو می‌کند؟

وبسایت های “گردشگری”  “فروشگاهی”  “شرکتی”  “نیازمندی”  “خبری” از جمله وبسایت هایی هستند که می‌توانند از خدمات سئو تکسافت استفاده کنند.

سئو تکسافت برای مشتریان خود چه خدماتی می دهد؟!

خدمات ارائه شده براساس نیاز مشتریان متفاوت است، برخی از خدمات ارائه شده عبارتند از :

 1. معرفی و ثبت در موتورهای جست و جوی مطرح
 2. انجام روش‌های جدید و قانونی سئو
 3. انتخاب کلمات‌کلیدی مناسب
 4. طراحی استراتژی سئو
 5. تحلیل و آنالیز رقبا
 6. بهینه‌سازی سرعت بارگذاری سایت
 7. نصب افزونه‌های سئو
 8. ساخت صفحات اجتماعی
 9. بهینه‌سازی سایت با کلمه ( هزینه جداگانه )
 10.  تهیه محتوا ( هزینه جداگانه )
 11.  بهینه‌سازی سایت مطابق با الگوریتم های گوگل
 12.  انجام سایر امورات دیگر، که جزء اسرار کاری تکسافت محسوب می شوند.
توجه کنید!!!

سئو یکی از روش های مهم بازاریابی اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ است که بالاترین نرخ بازگشت سرمایه را ایجاد می کند، به همین دلیل از اهمیت بالایی برخوردار است.

در واقع هزینه ای که شما بابت سئو پرداخت می‌کنید، در کمترین زمان ممکن و با بازدهی بالا بازخواهد گشت و برای مجموعه شما سودآوری ایجاد می‌کند.

قبل از ارسال سفارش سئو توجه داشته باشید که :

 1. به دلیل داشتن سایت های مشابه در زمینه های ” طراحی سایت ” ، “دیجیتال مارکتینگ” ، “خرید شارژ” و “خدمات هاست” بهینه سازی سایت‌ها براساس کلمه با این موضوعات هزینه زیادی دارد.
 2. از آنجا که محتوا هسته اصلی سئو را تشکیل می‌دهد، بهینه سازی سایت‌هایی که محتویات غیرمفید، کپی و اسپم دارند امکان‌پذیر نیست.
 3. بهینه‌سازی سایت از نظر ساختاری بین ۳ هفته تا ۳ ماه زمان خواهد برد و بستگی به شرایط اولیه سایت و سرعت عمل تیم فنی شما دارد، بنابراین صبور باشید.
 4. بسته به شرایط و بروزرسانی‌های گوگل نمی‌توان از ابتدا نتیجه را مشخص کرد و باید زمان بگذرد، این گوگل است که سایت‌ها را رتبه‌بندی می‌کند و ما طبق قوانین گوگل پروژه را پیش می‌بریم.

درصورتی که با شرایط فوق موافقید، سفارش سئو خود را از برگه ارتباط باما ارسال کنید. تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند و مراحل ثبت سفارش را پیش ببریم.

پایگاه تکسافت

کپی با ذکر منبع مجاز می‌باشد.